Одна з головних причин виникнення дискомфорту в жіночій інтимній зоні - не дотримування, здавалося б, простих правил гігієнічних процедур. Це призводить до серйозного порушення мікрофлори, розмноження негативно діючих бактерій, і, відповідно, до запальних захворювань жіночих статевих органів.

Щоб уникнути появи дискомфорту в інтимній зоні, радимо дотримуватися всього 5 простих, але дуже важливих правил по догляду:

1. Регулярне підмивання

Рекомендується підмиватися мінімум один раз на добу, а краще - кожен раз після відвідування туалету. У період менструації - після зміни прокладки / тампона / чаші.

ВАЖЛИВО! Для очищення інтимної зони обов'язково потрібно використовувати окремий рушник, з регулярною його заміною або одноразові рушники. Шкіру потрібно ніжно промокнути і ні в якому разі не терти.

 

2. Правильні рухи

Рухи при підмиванні жіночої інтимної зони повинні бути спрямовані спереду назад, так як флора піхви не зашкодить кишечнику, а флора кишечника не є безпечною для піхви, є ризик занести погано діючі бактерії.

 

3. Агресивні засоби

Молочниця. Це опортуністична інфекція, її збудник завжди присутній в організмі. І надто агресивні засоби для очищення інтимної зони можуть спровокувати її виникнення.

 

4. Правильний догляд

Для догляду та очищення інтимної зони краще використовувати спеціальні засоби для жіночої інтимної гігієни. Так як кислотно-лужний баланс у піхві повинен бути в межах 3,8 - 4,5, а мило і гель для душу має зовсім інший - 5,5.

Спеціальні засоби дуже м'яко, делікатно очищають шкіру, не викликають алергічну реакцію, підтримують рН баланс на рівні, максимально відповідному для інтимної зони. Запобігають появі сухості, дискомфорту, дарують відчуття свіжості на тривалий термін.Рекомендуємо звернути увагу на бренд по догляду за жіночою інтимною зоною TS6® Lady Health, найбільший вибір засобів і текстур для очищення тут.

 

5. Щоденні прокладки

Прокладки служать захистом для білизни від виділень, але не для поліпшення рівня гігієни, вони можуть навіть зашкодити. Тому, намагайтеся використовувати їх в рідкісних вимушених випадках.

 

Жіноче інтимне здоров'я - запорука повноцінного, насиченого життя. Залишайтеся завжди здоровими і привабливими разом з TS6® Lady Health!