ПРОБІОТИКИ - це бактерії, які підтримують здоров'я організму, зокрема, жіноче здоров'я. За допомогою них, організм поглинає поживні речовини і бореться з інфекціями, забезпечуючи зменшення запалень, а також підтримування шкіри в здоровому стані. Вони повинні бути невід'ємною частиною здорового способу життя. І, перші, хто може відчути на собі всі їхні переваги - це жінки.

Одна з причин, за якими жінкам варто звернути увагу на пробіотики - зниження ризику грибкових інфекцій. Багато з нас, якщо не кожна, хоча б раз в житті стикалися з грибковою інфекцією, що вразила сечостатеву систему: свербіж, виділення, тріщинки, неприємний запах.

ПРОБІОТИКИ - це «хороші» бактерії, які відіграють важливу роль у формуванні рівня pH балансу і кількості грибкових бактерій. Те, наскільки у вашій інтимній зоні збалансовано співвідношення «хороших» і «поганих» бактерій, залежить від різних факторів, в тому числі, від засобів, якими ви доглядаєте за інтимною зоною.

TS6- це абсолютно нова концепція здоров'я. Він використовує ферментацію пробіотиків, поєднує екстракти рослин і мінерали для отримання ексклюзивних есенцій. Високоефективні засоби для інтимної гігієни піклуються про жіноче здоров'я і слугують відмінним доглядом.

TS6 є оптимальним вирішенням завдань, пов'язаних з доглядом жіночої інтимної зони. Виробництво ведеться під суворим контролем, що забезпечує повну безпеку використання даних продуктів.

Основний діючий компонент в марці - це запатентований йогурт-фільтрат (TS-2L®). Він відповідає за низькокислотний pH, багатий молочною кислотою, антимікробними чинниками, амінокислотами, комплексом вітамінів В і натуральними зволожувачами. Есенція (TS-2L®) сприяє якості догляду в інтимній зоні і зберігає здоров'я сечостатевої системи.