Абсолютно новий підхід у вирішенні задач, пов'язаних із жіночою гігієною, здоров'ям і красою.

Тайванський бренд засобів для інтимної гігієни TS6 був заснований в 1999 році, представляє широку серію продуктів, які базуються на пробіотиках в поєднанні з екстрактами рослин і мінералами.

TS6® Lady Health представляє концепцію захисту на основі пробіотиків і втілює її в життя за допомогою жіночих засобів по догляду з унікальною пробіотичної основою. Всі засоби містять запатентований і удостоєний національної нагороди пробіотичний фільтрат йогурту (TS-2L®), який захищає інтимну жіночу зону, забезпечуючи збалансований рівень pH, м'яко усуває неприємний запах, а також порушення, викликані патогенними інфекціями.

Представляємо дві основні лінійки з жіночого інтимного догляду:

Feminine Essential Care (Основний догляд)

 

Feminine Intensive Care Series (Інтенсивний догляд)

, які включають в себе різні засоби, здатні підтримувати гігієну, здоров'я і красу жіночої інтимної зони, додадуть жінкам більше впевненості і подарують більше радісних інтимних моментів.

 

Упаковка і система лояльності

Для нас дуже важливо, щоб ви отримали не тільки якісний продукт, а й найкрасивішу посилку від TS6®. Тому ми продумуємо до дрібниць її оформлення, як внутрішнє, так і зовнішнє. І якщо раптом ви хочете зробити комусь подарунок - можете не хвилюватися! Ми оформимо ваше замовлення в кращому вигляді і з любов'ю.

Усередині коробки ви обов'язково знайдете невеликі подаруночки і інформацію про продукти, щоб використання було ще приємніше.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом, але вже хочете що-небудь купити, тоді у нас прекрасна новина! Для наших клієнтів діє система лояльності - 15% на всю продукцію на постійній основі! Для цього потрібно всього лише зареєструватися на сайті і перша покупка буде вже зі знижкою.

* Знижки на сайті не сумуються

 

Співпраця

Ми представлені в мережі аптек Анрі-Фарм і готові поповнювати їх кількість. Із задоволенням співпрацюємо з інтернет-магазинами, салонами краси та іншими зацікавленими організаціями. Пропонуємо вигідні умови співпраці - оптовий продаж засобів для жіночої інтимної гігієни.

Надсилайте ваші пропозиції на пошту: info@ts6.com.ua